ביטוח בריאות לא בה להחליף את הביטוח של קופת החולים ובוודאי לא את הביטוחים המשלימים דרך קופות החולים כגון: "כללית מושלם" "מגן כסף" או "מגן זהב", "לאומית כסף" או "לאומית זהב" ו"מאוחדת עדיף" ,"מאוחדת שיא" שדרכם תוכלו ליהנות מכיסוי לטיפולים נוספים כגון: טיפולים אלטרנטיביים, בדיקות הריון שונות, ואף לקבל הנחה לטיפולי שיניים.
המערכת הציבורית יכולה לתת מענה , ברוב המקרים, להוות פתרון יעיל באותם מקרים שצוינו.

אולם מי מאיתנו יכול להבטיח שלא נזדקק יום אחד לטיפול מיוחד ושאינו שגרתי?

כאשר מדובר בטיפולים מיוחדים, מורכבים או יקרים (כגון: ניתוחים, השתלות, טיפולים רפואיים בחו"ל, תרופות יקרות ואף טיפול סיעודי) המערכת הציבורית והביטוחים המשלימים אינם נותנים מענה ראוי. עבור חלק מהשירותים הרפואיים יש צורך בקבלת אישורים מוועדות ממשלתיות ומקופות החולים ולאחר כל זה עדין זמני ההמתנה הינם ארוכים מאוד ולעיתים זמן ההמתנה מגיע לחודשים רבים.
ביטוח בריאות פרטי הוא הדרך היחידה להבטיח כיסוי לטיפול רפואי בכל אותם מקרים קשים שאינם מכוסים ע"י מערכת הבריאות הציבורית והביטוחים המשלימים: תרופות שאינן בסל הבריאות , ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות בארץ ובחו"ל, ועוד מגוון גדול של טיפולים למגוון גדול של סיכונים.

תכנית ביטוח בריאות פרטי מעניקה כיסוי לשירותים שאינם זוכים לכיסוי ראוי בסל שירותי הבריאות הציבורי, אשר מהווים "קטסטרופות רפואיות" ומעניקה לך כיסוי מורחב ומקיף לניתוחים פרטיים בישראל לטיפולים מתקדמים המחליפים ניתוח וכן לחבילת שירותי בריאות רחבה. התכנית מבטיחה כי בעת הצורך תוכל לקבל את הטיפול הנחוץ לך, במהירות ועל ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם. ביטוח בריאות מכסה בעיקר את התחומים הבאים: ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, סיעוד, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועוד
רחוב המשוט 8 יבנה
טלפון: 08-6316212
 info@nbo.co.il